30 lat Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim PTTK Radzyń Podlaski

Nieaktywna S: 2 Od 01.01.2002 do 31.12.2003
Regiony:  Lubelskie
Strona odznaki
Zasugeruj zmiany

Stopnie

Stopień pierwszy
Stopień pierwszy
Stopień honorowy
Stopień honorowy

Regulamin

Źródło  (Kopia)

W marcu 2002 roku upłynęło 30 lat od Zjazdu Założycielskiego Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim. W związku z tym jubileuszem Zarząd Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim, na wniosek Komisji InO, ustanawia okolicznościową odznakę - "30 lat Oddziału PTTK w Radzyniu Podlaskim". Celem odznaki jest uhonorowanie 30. letniej działalności Oddziału na Ziemi Radzyńskiej.

  1. Na odznakę można zaliczyć udział we wszystkich dyscyplinach InO (szkoleniowe, biegowe, piesze, rowerowe, jaskiniowe, itp.) organizowanych przez Oddział PTTK w Radzyniu Podlaskim, lub przy jego współudziale.
  2. Odznakę mogą zdobyć wszyscy uczestnicy imprez na orientację niezależnie od kategorii w jakiej startują.
  3. Odznaka jest dwustopniowa. Warunkiem zdobycia pierwszego stopnia odznaki jest udział w pięciu imprezach na orientację (etapach) organizowanych przez Komisję InO O/PTTK w Radzyniu Podlaskim. Drugi stopień - HONOROWY, nadawany jest wyłącznie przez Kapitułę Odznaki, osobom, które zasłużyły się w 30. letniej historii Oddziału.
  4. Odznakę można zdobywać wyłącznie na imprezach organizowanych w latach 2002-2003.
  5. Imprezy zaliczone przez ubiegającego się o odznakę mogą być jednocześnie zaliczone do odznaki imprez na orientację dowolnego stopnia.
  6. Weryfikacji odznaki w terminie do 15 grudnia 2003 dokonuje Kapituła Odznaki, działająca przy Komisji InO O/PTTK w Radzyniu Podlaskim. Weryfikację można uzyskać na imprezach organizowanych przez O/PTTK w Radzyniu Podlaskim (prosimy o kontakt z Robertem Mazurkiem).
  7. Odznaki można nabyć w cenie 6 zł na imprezach organizowanych przez O/PTTK w Radzyniu Podlaskim (do wyczerpania zapasów).
  8. Interpretacja poniższego regulaminu należy do Kapituły Odznaki.
help_outline