Szlakiem dookoła Lubina STP Wędrowiec Lubin

Aktywna S: 1
Regiony:  Dolnośląskie
Strona odznaki
Zasugeruj zmiany

Stopnie

Odznaka jednostopniowa
Odznaka jednostopniowa

Regulamin

Źródło 
 1. Odznaka Turystyczna "Szlakiem Dookoła Lubina" zwana dalej odznaką ustanowiona została przez Stowarzyszenie Turystyki Pieszej "Wędrowiec" w Lubinie.
 2. Celem ustanowienia odznaki jest poznanie szlaku dookoła Lubina, poznanie walorów krajoznawczych i historycznych oraz zabytków ziemii lubińskiej, popularyzacja turystyki pieszej i rowerowej jako formy aktywnego wypoczynku.
 3. Odznakę może zdobyć każdy turysta, który ukończył 8 lat, z zastrzeżeniem, że turyści małoletni mogą pokonywać trasę tylko w asyście osób dorosłych.
 4. Termin zdobywania odznaki jest dowolny.
 5. Zdobywanie odznaki można rozpocząć w dowolnym punkcie i kontynuować w dowolnym wybranym kierunku z uwzględnieniem potwierdzenia na punktach kontrolnych.
 6. Potwierdzenim obecności na punkcie kontrolnym jest przybicie pieczatki z punktu w karcie potwierdzeń (do nabycia w biurze STP"Wędrowiec") lub w dowolnie prowadzonej książeczce zawierającej - Imię i Nazwisko,dane kotaktowe jak adres, nr.telefonu, e-mail oraz potwierdzenia z punktów kontrolnych.
 7. W przypadku braku pieczątki na punkcie kontrolnym, potwierdzenie należy dokonać w najbliższym możliym miejscu np. sołtys, sklep, urząd itp. Potwierdzeniem może też być fotografia z punktu z nadrukiem daty.
 8. Turysta po uzyskaniu wszystkich potwierdzeń, kartę bądź książeczkę składa do weryfikacji w siedzibie organizatora.
 9. Turysta, który wysyła kartę potwierdzeń drogą pocztową powinien załączyć kopertę zwrotną wraz ze znaczkami pocztowymi.
 10. Pozytywna weryfikacja uprawnia do nabycia metalowej odznaki po wpłacie - 10zł za odznakę.
 11. Interpretacja regulaminu należy do STP "Wedrowiec"

Załącznik 1

Źródło  (Kopia)

Wykaz punktów kontrolnych wymaganych do weryfikacji odznaki

 1. Góra Wędrowca (203mnpm)
 2. Ostrzyca (223mnpm)
 3. Góra Wenus (185 mnpm)
 4. Aleja Dębowa - "Sami Swoi"
 5. Dąbrowa Środkowa - parking
 6. Góra Cmentarna (146mnpm)
 7. Piotruś (173mnpm)
 8. Góra Sosnowa (176mnpm)
 9. Obora - Kapliczka MBJ
help_outline